وبلاگ

بهترین روش چیره شدن بر سرطان ریه و ترک سیگار با سیگارهای الکترونیکی iqos

سیگار الکترونیکی iqos

ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی iqos :

 

اگرچه ایده گرمایش توتون (به جای سوزاندن آن) بیش از دو دهه مطرح شده است، اما پس از سالها تحقیق و توسعه نهایتا محصولی ایجاد شده است که تا به اینجا برای مصرف کنندگان رضایت بخش بوده است.درحال حاضر حدودا 5.9 میلیون نفر از مصرف کنندگان دخانیات در سراسر جهان،  رویه مصرف خود را از سیگار معمولی به این سیگار الکترونیکی iqos تغییر داده اند.

سیگار الکترونیکی

این روزها بسیاری از مصرف کنندگان دخانیات، به مصرف سیگار الکترونیک روی آورده اند و آن را جایگزین سیگار معمولی کرده اند. سیگار الکترونیک IQOS  ضرر کمتری نسبت به سیگارهای معمولی دارد زیرا فاقد آتش و خاکستر است و دودی وارد ریه فرد سیگاری نمی کند. سیگار الکترونیک IQOS سیستمی الکترونیکی دارد و از این طریق توتون فیلترهای سیگار گرم می شود. سیگار IQOS بدون سوزاندن توتون آن را گرم می کند و در حدی توتون را گرم می کند که نیکوتین های موجود در آن را آزاد کند. سیگار الکترونیک IQOS طعم سیگارهای معمولی را دارد و مزیتش نسبت به سیگارهای معمولی این است که به خاطر نداشتن خاکستر، ضرر کمتری دارد. سیگار الکترونیک IQOS بدون کبریت و فندک روشن می شود و با فشردن یک دکمه الکترونیکی که روی سیگار است روشن می شود. به طور کلی می توان گفت با مصرف سیگار IQOS فرد سیگاری احساس کشیدن سیگار معمولی را دارد و طعم و مزه سیگار را احساس می کند. مهمترین مزیت سیگار الکترونیکی IQOS این است که ضرر و زیان سیگارهای معمولی را ندارد و آسیب کمتری به ریه می رساند. تحقیقات نشان داده است که استفاده از این دستگاه بعد از مدتی منجر به ترک سیگار معمولی می شود.

سیگار الکترونیکی iqos

فروش دستگاه IQOS

سیگار IQOS طراحی خاصی دارد و فقط در سیگارهای الکترونیکی قابل استفاده است و بدون سوزاندن مصرف می شود. دستگاه نگه دارنده IQOS 3 به وسیله یک تیغه فلزی، گرما را به توتون انتقال می دهد و موجب روشن شدن سیگار می شود. این تیغه فلزی، توتون را تا دمای 350 درجه سانتی گراد گرم می کند و با کنترل درجه حرارت طعم سیگار را حفظ می کند و مانع از سوختن سیگار می شود. نگه دارندهIQOS نوعی مکانیسم محافظتی دارد که اجازه گرم شدن بیش از حد را به سیگار نمی دهد و در صورتی که سیگار خیلی گرم شود به طور اتومات آن را خاموش می کند. سیگار الکترونیک IQOS با استفاده از یک باطری مخصوص شارژ می شود و شارژر مخصوص آن قابل وصل شدن به پریزهای برق خانه است. بعد از استفاده از سیگار الکترونیک IQOS، برای شارژ مجدد باطری دستگاه نگه دارنده باید در جای اولش قرار داده شود. بعضی از سیگارهای الکترونیک IQOS 3 در بازار وجود دارد که باطری آنها بعد از چند بار استفاده نیاز به شارژ مجدد دارد. برای خرید و یا استعلام قیمت سیگار الکترونیک IQOS با ما تماس بگیرید.

طبق تحقیقات و آزمایش هایی که در مورد سیگار الکترونیک IQOS انجام شده است، مواد مضری که در فیلتر و توتون سیگارهای معمولی وجود دارد در سیگارهای الکترونیک وجود ندارد. سیگار الکترونیک IQOS فاقد مواد مضر و سرطان زایی است که سیگارهای معمولی دارند و در نتیجه آسیب کمتری به بدن وارد می کند.

مزیت استفاده از سیگار الکترونیکی

سیگار الکترونیک شبیه یک مداد تو خالی است و هنگامی که گرم می شود دودی بخار مانند تولید می کند و به جای این که توتون و تنباکو را بسوزاند، آنها را به شکل بخار بیرون می دهد و در نتیجه مانند سیگارهای معمولی، دودی که از آتش به وجود می آید وارد ریه نمی شود. سیگار الکترونیک IQOS محفظه ایی دارد و نیکوتین و سایر مواد شیمیایی در این محفظه قرار می گیرند. زمانی که سیگار الکترونیکی IQOS گرم شود، مایع درون آن به بخار تبدیل می شود و با پک زدن به آن، بوی سیگار احساس می شود. با توجه به آزمایش های انجام شده در مورد سیگار الکترونیک، این سیگارها به طور کامل بی ضرر نیستند ولی در مقایسه با سیگارهای معمولی ضرر کمتری به مصرف کننده می رسانند. سیگارهای غیر الکترونیک، با سوزاندن مواد شیمایی سموم زیادی را وارد بدن می کنند ولی از آن جایی که سیگار الکترونیک IQOS نمی سوزد، سمی وارد بدن نمی کند. همچنین سیگارهای غیر الکترونیک، حاوی موادی سرطان زا بوده که آسیب زیادی به ریه می رساند ولی سیگار الکترونیک IQOS فاقد این مواد است و بنابراین ضرر کمتری برای مصرف کننده در بر دارد. مهمترین مزیت سیگار الکترونیک این است که افراد در معرض دود مستقیم سیگار قرار نمی گیرند.

سیگار الکترونیکی iqos

سیگار الکترونیکی iqos

روش استفاده از سیگار الکترونیک IQOS

سیگار الکترونیک IQOS به وسیله یک باطری که در داخل آن قرار دارد روشن می شود و بعد از روشن شدن، نیکوتین مایع موجود در سیگار را به بخار تبدیل می کند. سیگار الکترونیک IQOS فاقد خاکستر، بوی نامطبوع، قطران و دی اکسید کربن است و همچنین در مقایسه با سیگارهای غیر الکترونیک مقرون به صرفه است و دود آن موجب سرفه نمی شود. سیگار الکترونیک IQOS متشکل از یک دستگاه بخار کننده، یک محفظه و یک باتری است. این باتری بعد از تمام شدن دوباره شارژ می شود و قابل استفاده است. محفظه این سیگار به صورت یک مخزن نیکوتین مایع را در خود نگه می دارد و از دو بخش تشکیل شده است که یک بخش آن در داخل دهان قرار می گیرد و بخش دیگر به دستگاهی که بخار تولید می کند وصل می شود. کار محفظه این است که نیکوتین را به بخار تبدیل می کند و به این ترتیب دود وارد دهان می شود و فرد سیگاری بو و طعم سیگار را حس می کند. باتری موجب روشن ماندن سیگار می شود و توسط شارژر مخصوص، شارژ شده و به محفظه تولید بخار وصل می شود .

مدل های مختلف دستگاه سیگار الکترونیک IQOS

سیگار الکترونیکی iqos دارای 3 مدل میباشد:

2,250,000 تومان IQOS 2
3,130,000 تومان سیگار iqos lil solid
3,250,000 تومان IQOS 3 DUO
650,000 تومان سیگار heets
780,000 تومان سیگار fiit

 

سیگار الکترونیکی iqos

معرفي سيگارهاي HEETS&MARLBORO

اين سيگارها كه با ظاهري كاملا متفاوت از انچه توسط شركت فيليپ موريس ارائه ميشد ، روانه بازار شده كه انحصارا فقط براي دستگاه هاي ايكوس مورد استفاده ميباشد، نكات متمايز كننده اين سيگارها ، ١ .مرغوب بودن و كيفيت عالي توتون هاي اين سيگاره، ٢. شما با استفاده از اين سيگار و دستگاه ايكوس ، نه كاغذ و نه گوگرد كاغذ يا هيچ نوع مواد شيميايي رو به دهان و بدنتون وارد نميكنيد، ٣.اطرافيان شما از اينكه كنارشون اين سيگار رو استفاده كنيد اصلا آزار نميبينن و براحتي ميتونيد توي محيط كاملا بسته بدون آزار اطرافيان براحتي اين سيگار رو استفاده كنيد، ٤.تعداد كام اين سيگار براي هر بار استفاده بين ده تا دوازده بار هستش، ٥.در هفت رنگ اين سيگارها روانه بازار شده (نارنجي،زرد،سبز،قهوه اي) كه سَبُك و سنگيني اين سيگار و طعم رو واسه افرادي كه هر نوع سليقه اي دارن به ارمغان مياره. اين سيگارها هيچ نوع مشابهي نداره و فقط با برند تجاري هيتس و مارلبرو در ساير كشورها به بازار عرضه شده.

سیگار الکترونیکی

سیگار الکترونیکی

 

نکاتی که باید در مورد سیگار الکترونیکی IQOS به خاطر داشته باشید:

 1. سیگار های IQOS از روش های منحصر به فردی طراحی شده است و فقط قابل مصرف در این سیگار الکترونیکی بوده و قابل سوزاندن نیست. هرکدام از این سیگار ها بصورت ورقه ورقه برگ های توتون به هم چسبیده چین دار ساخته شده است.
 2. نگه دارنده IQOS با استفاده از یک تغیه فلزی گرما را به توتون منتقل می کند. تیغه فلزی توتون را تا 350 درجه سانتیگراد حرارت می دهد و همچنین درجه حرارت آن را کنترل می کند تا تجربه طعم و ماندگاری را حفظ کند و از سوختن جلوگیری کند. نگه دارنده IQOS دارای مکانیسم حفاظت برای حرارت بیش از حد است که در صورت لزوم خود را خاموش می کند.
 3. پس از هر بار استفاده از این سیگارالکترونیکی باید نگه دارنده را در محفظه اصلی خود قرار دهید تا باتری کوچک نگه دارنده مجدد شارژ شود. سیگار الکترونیکی خود را می توانید از سوکت های برق خانگی شارژ کنید. نسخه دوم و یکپارچه IQOS بعد از هر ده بار نیاز به شارژ مجدد دارد.

3 دیدگاه در “بهترین روش چیره شدن بر سرطان ریه و ترک سیگار با سیگارهای الکترونیکی iqos

 1. حمیدرضا وحدت گفت:

  با سلام خدمت مدیریت محترم جناب آقای علی محمدیان اهرابی بدینوسیله برای موفقیت در جمع آوری و ارائه محصولاتی نو و با کیفیت که در راستای خدمات رسانی و کمک به شرکتهایی که نیازمند کالاهای آزمایشگاهی،شیمیایی و پزشکی میباشند با تلاش و کوشش فراوان وبا بهره گیری از تجاربی که شما در بیش از سی سال کسب نموده اید ، زیر سقف یک مجموعه به شما از صمیم قلب تبریک میگوییم و از پروردگار یکتا سربلندی و پیروزی روزافزون را برای شخص شما و همکاران آرزو میکنیم.
  ارادتمند.حمیدرضا وحدت

  1. admin گفت:

   سلام دم شما گرم که ما رو لایق دونستین و نگاهکی به سایت انداختی با همراهی دوستان و فامیلان عزیز اگر عمری بود ادامه مسیر میدیم .چوخ ممنون

 2. ارش گفت:

  سلام
  من حدودا بیست سال بود که از سیگار و پیپ استفاده میکردم، الان حدودا سه هفته هست که از این سیگار برقی دارم استفاده میکنم، و خدا را شکر راضی بودم و هیچ نیازی هم دیگه به مصرف سیگار واقعی ندارم، فقط یک مشکل هست اونم قیمت خرید بسته های سیگار یه مقدار گران هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *